Розробники

Illustration
Illustration

Іван Бабічук

Голова Наглядової Ради Львівського ІТ Кластеру

“Львівський ІТ Кластер активно зайнявся питанням модернізації навчання і в цій ланці освіти – професійно-технічній. Вважаємо, що вона обділена увагою, а в той же час пропонує доволі технічні вузькі спеціальності, і ми як представники ІТ-індустрії, хочемо ці технічні спеціальності підтримати. Ми зібрали групу із двох десятків людей, куди входять експерти з таких компаній, як Softserve, N-ix, GlobalLogic, Plvision, Abto Software, а також представники самого училища. Спільно ми переглядаємо стару програму навчання та практичних занять і спробуємо зробити її цікавою, сучасною та налагодити тіснішу співпрацю студентів із самими ІТ компаніями через стажування та практичні заняття в компаніях”.

Катерина Книжицька

СЕО креативного простору KIVSH

Креативний простір KIVSH – це завжди про розвиток. Для нас цінно, що ми стали співтворцями першої програми для розвитку молоді в ІТ-індустрії Lviv IT Cluster Academy. Так ми зможемо допомогти студентам інтегруватись в середовище бізнесу та креативу. Ми розуміємо, як важливо закласти правильний фундамент у житті, тому першочергово варто працювати саме над вивченням бази – і робити це в доступному форматі. Впровадження актуальних тенденцій і цінностей у навчання будуть заохочувати студентів і в майбутньому сприятимуть розвитку їхніх навичок на практиці”.

Illustration
Illustration

Роман Стецький

Директор ВПУ №29

“Реалізація проекту якісно змінить підготовку кваліфікованого робітника не тільки з професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”, але і дасть поштовх для застосування ІТ-інструментів у інших професіях. Модернізація цього напрямку - хороший приклад державно-приватного партнерства у розвитку професійної освіти України”.